Romlogo Університет аграрних наук і ветеринарної медицини, Яси
 тел. +380482346950, e-mail: gerasym08 @hotmail.com

Корисні посилання:

www.ec.europa.eu – Європейський Союз
 www.ec.europa.eu/europaid/index_en.htm - Європейська Комісія - Міжнароде співробітництво і розвиток
 www.ro-ua-md.net/index.php – Румунія – Україна – Республіка Молдова, Програма транскордонного співробітництва
 www.enpi-info.eu – ENPI інформаційний центр.
 www.eeas.europa.eu - Європейська політика сусідства і партнерства.
 www.efsa.europa.eu – Європейський орган з безпеки харчових продуктів
 www.gov.ro – Уряд Румунії
 www.kmu.gov.ua – Уряд України
 www.gov.md – Уряд Республіки Молдова