Login

  Європейський союз складається з 28 держав-членів, які вирішили поступово об'єднати свої знання, ресурси та долі. Протягом 50 років територіальної експансії вони створили зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігши при цьому культурне різноманіття, толерантність і свободу особистості. Європейський союз був готовий розділяти свої досягнення і цінності з країнами за межами своїх кордонів. Європейська комісія є виконавчим органом ЄС.
 Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Молдова 2007-2013 фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства і фінансується спільно з державами, які беруть участь в програмі.
 Цей сайт був створений за підтримки Європейського Союзу. Зміст цього сайту не обов'язково відображають офіційну позицію Європейського Союзу і структур управління Спільної операційної програми Румунія-Україна-Молдова 2007-2013.
 
Корисні посилання.
http://ec.europa.eu/
http://www.ro-ua-md.net
http://www.uaiasi.ro/
http://www.uasm.md/
http://gov.md
http://www.osau.edu.ua

Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе відповідальність Університет аграрних наук і ветеринарної медицини міста Яси, а також Одеський державний аграрний університет вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.

Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі. “Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долю. Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами”.

Європейська Комісія є органом виконавчої влади ЄС.