Рекламні матеріали:right
point  Офіційний логотип проекту (Англійський, Румунський, Український)
point  Буклет проекту (Румунський, Молдавський, Український)
point  Плакат проекту (Румунський, Український)
point  Брошура проекту (версія 1.0) (Румунський)
point  Брошура проекту (версія 2.0) (Румунський)

Прес-релізи:
Прес-конференції для запуску проекту:
point  Прес-реліз 1 – Запуск проекту на території провідного партнера («Іон Іонеску де ла Бред" Університет сільськогосподарських наук і ветеринарної медицини Ясси) і Партнера 1 (Асоціація тваринників Ясси), Ясси, Румунія - 4 листопада 2013
point  Прес-реліз 2 – Запуск проекту на території партнера 2 (Державний аграрний університет Молдови), Кишинів, Республіка Молдова - 21 листопада 2013
point  Прес-реліз 3 – Запуск проекту на території партнера 3 (Державний аграрний університет Одеса), Одеса, Україна - 25 листопада 2013

Дводенний тренінг для  цільових груп (місцеве навчання):
point  Прес-реліз 4 – Тренінг для фермерів-тваринників у провідного партнера («Іон Іонеску де ла Бред" Університет сільськогосподарських наук і ветеринарної медицини Ясси) і партнера 1 (Асоціація тваринників "Ясси), Ясси, Румунія - 17-18 липня 2014
point  Прес-реліз 5 – Тренінг для фермерів-тваринників у партнера 2 (Державний аграрний університет Молдови), Кишинів, Республіка Молдова - 13-14 жовтня 2014
point  Прес-реліз 6 – Тренінг для фермерів-тваринників у партнера 3 (Державний аграрний університет Одеса), Одеса, Україна - 15-16 жовтня 2014

Одноденний семінар для цільових груп (транскордонний семінар учасників з усіх 3-х країн):
point  Прес-реліз 7 – Семінар для фермерів-тваринників, студентів, представників переробної промисловості, наукових кадрів у провідного партнера («Іон Іонеску де ла Бред" Університет сільськогосподарських наук і ветеринарної медицини Ясси) і партнера 1 (Асоціація тваринників "Ясси), Ясси, Румунія - 21 квітня 2015
point  Прес-реліз 8 – Семінар для фермерів-тваринників, студентів, представників переробної промисловості, наукових кадрів у партнера 2 (Державний аграрний університет Молдови), Кишинів, Республіка Молдова - 22 квітня 2015
point  Прес-реліз 9 – Семінар для фермерів-тваринників, студентів, представників переробної промисловості, наукових кадрів у партнера 3 (Державний аграрний університет Одеса), Одеса, Україна - 23 квітня 2015

Завершення проекту і ознайомча поїздка цільових груп (15 осіб від кожної країни-партнера):
point  Прес-реліз 10 – Прес-конференція закінчення проекту у Заявника ( «Іон Іонеску де ла Бред" Університет сільськогосподарських наук і ветеринарної медицини Ясси) і Партнера 1 (Асоціація скотарів Румунія, Ясси), 24 листопада 2015 р.
point  Прес-реліз 11 – Закриття та короткий опис проекту, навчальна поїздка для цільової групи, організована в Румунії - 24 листопада 2015 р.
point  Прес-реліз 12 – Прес-конференція закінчення проекту у Державному аграрному університеті Молдови, Кишинів, Республіка Молдова - відправлено 25 листопада 2015
point  Прес-реліз 13 – Закриття та короткий опис проекту, навчальна поїздка для цільової групи, організована в Республіці Молдова (Державний аграрний університет Молдови), Кишинів, Республіка Молдова, 25 листопада 2015 р.
point  Прес-реліз 14 – Прес-конференція закінчення проекту у Партнера 3 (Державний аграрний університет Одеси, Одеса, Україна, 27 листопада 2015 р.)

point  Журнал Аграрний тиждень. Україна.
point  Журнал Ефективне тваринництво.
point  Журнал Агроексперт
point  Доклад «Вимоги європейської спільноти стосовно виробництва молока»
point  Доклад «Класифікація туш великої рогатої худоби у європейському співтоваристві»

Для більш детальної інформації по транскордонному проекту MIS-ETC 1549 представників засобів масової інформації, просимо звертатися до відповідальних осіб в кожній країні:

Дозвіл на використання: Будь-які матеріали, реклама і фірмовий стиль можуть бути використані представниками ЗМІ використовуючи точний шаблон і форму, як представлено на цій сторінці, вказавши в кожному опублікованому  матеріалі внесок Європейського союзу в якості головного фінансисту проекту MIS-ETC 1549